Elektrárna Chvaletice Město Přelouč Fotbalová asociace ČR Pardubický kraj

--------- 8. 4. 2019 10:30 hod. ----------

Událost:

61. ročník turnaje bude odehrán ve dnech 14. - 16. 6. 2019.

Přihlášena jsou tato mužstva:

Sparta Praha RFA Pardubice Mostecký fotbalový klub FK Ústí n. Labem
1. SC Znojmo Motorlet Praha FC Písek Slovan Liberec
FK Jablonec n. Nisou FC Slovácko Baník Sokolov FK Přelouč

 

--------- 17. 6. 2018 17:30 hod. ----------

Vítězem jubilejního 60. ročníku turnaje se stalo mužstvo

1. SC ZNOJMO FK

Gratulujeme a těšíme se na další ročník turnaje v roce 2019.

--------- 17. 6. 2018 16:59 hod. ----------

Zápasy o konečné umístění - neděle 17.6.

Čas Soupeři Domácí   Hosté Konec Poločas
9:00 6A - 6B SK Polaban Nymburk : SFK Vrchovina 4 : 2 1 : 2
10:15 5A - 5B FK Motorlet Praha : FK Přelouč 9 : 0 4 : 0
11:30 4A - 4B MFK Vyškov : FC Písek 1 : 0 1 : 0
12:45 3A - 3B RFA Pardubice : FK Varnsdorf 3 : 4 1 : 2 PK
14:00 2A - 2B Mostecký fotbalový klub : AC Sparta Praha 2 : 3 1 : 0
15:15 1A - 1B FK Ústí nad Labem : 1. SC Znojmo FK 1 : 3 0 : 3
  PK = pokutové kopy
Konečné pořadí
1. 1. SC Znojmo FK
2. FK Ústí nad Labem
3. AC Sparta Praha
4. Mostecký fotbalový klub
5. FK Varnsdorf
6. RFA Pardubice
7. MFK Vyškov
8. FC Písek
9. FK Motorlet Praha
10. FK Přelouč
11. SK Polaban Nymburk
12. SFK Vrchovina

 

--------- 16. 6. 2018 18:45 hod. ----------

Dnešní program:

Skupina A

7:45 FK Ústí nad Labem : Mostecký fotbalový klub 1 : 2
8:50 FK Motorlet Praha : RFA Pardubice 3 : 3
9:55 MFK Vyškov : SK Polaban Nymburk 1 : 0
             
12:00 FK Ústí nad Labem : FK Motorlet Praha 2 : 1
13:05 RFA Pardubice : MFK Vyškov 0 : 1
14:10 Mostecký fotbalový klub : SK Polaban Nymburk 7 : 3
             
15:15 MFK Vyškov : FK Ústí nad Labem 2 : 5
16:20 SK Polaban Nymburk : RFA Pardubice 1 : 3
17:25 FK Motorlet Praha : Mostecký fotbalový klub 2 : 2

Skupina B

7:45 FK Varnsdorf : SFK Vrchovina 5 : 1
8:50 FK Přelouč : AC Sparta Praha 0 : 9
9:55 FC Písek : 1. SC Znojmo FK 1 : 4
             
12:00 FK Varnsdorf : FK Přelouč 5 : 1
13:05 AC Sparta Praha : FC Písek 3 : 0
14:10 SFK Vrchovina : 1. SC Znojmo FK 1 : 10
             
15:15 FC Písek : FK Varnsdorf 2 : 2
16:20 1. SC Znojmo FK : AC Sparta Praha 0 : 0
17:25 FK Přelouč : SFK Vrchovina 5 : 0

 

--------- 15. 6. 2018 18:40 hod. ----------

Skupina A

8:50 RFA Pardubice : Mostecký fotbalový klub 3 : 0
9:55 FK Ústí nad Labem : SK Polaban Nymburk 6 : 0
11:00 FK Motorlet Praha : MFK Vyškov 0 : 0
15:00 RFA Pardubice : FK Ústí nad Labem 0 : 3
16:05 Mostecký fotbalový klub : MFK Vyškov 6 : 0
17:10 SK Polaban Nymburk : FK Motorlet Praha 0 : 6

 

Skupina B

8:50 AC Sparta Praha : SFK Vrchovina 7 : 1
9:55 FK Varnsdorf : 1. SC Znojmo FK 1 : 5
11:00 FK Přelouč : FC Písek 2 : 4
15:00 AC Sparta Praha : FK Varnsdorf 1 : 1
16:05 SFK Vrchovina : FC Písek 3 : 8
17:10 1. SC Znojmo FK : FK Přelouč 2 : 1

 

--------- 5. 6. 2018 23:00 hod. ----------

Seznam účastníků 60. ročníku rozlosovaný do skupin:

Skupina A
RFA Pardubice
FK Ústí nad Labem
FK Motorlet Praha
MFK Vyškov
SK Polaban Nymburk
Mostecký fotbalový klub
Skupina B
AC Sparta Praha
FK Varnsdorf
FK Přelouč
FC Písek
1. SC Znojmo FK
SFK Vrchovina

Rozpis utkání zde.

 

 

 

 

Poslední změna: 8. dubna 2019, 10:30 - info@czt-prelouc.cz

Webhosting profitux.cz - webhosting bez starostí